Sun & Fun

Sun & Fun Holidays specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku w Egipcie, Turcji, Tunezji, Maroku oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na Krecie i Rodos. Oferta biura skierowana jest do każdego klienta zainteresowanego udanym wypoczynkiem. Sun & Fun proponuje turystom pobyt w hotelach o różnym standardzie i w różnej cenie, od luksusowych i znanych na świecie sieci hoteli 5* po hotele niższej klasy, tańsze i przeznaczone dla mniej wymagających klientów.

Sun & Fun Holidays posiada certyfikaty Polskiej Izby Turystyki. Spółka zdobyła wiele nagród m.in.: Diament magazynu Forbes, Solidna Firma 2008, 2009 i 2010, Lider Rynku, Euroleader, Złoty Certyfikat Rzetelna Firma, Jakość Roku 2009, nagroda Polskiej Izby Turystyki za wiodący produkt w turystyce, a także tytuł TOUROPERATORA ROKU 2009 w Egipcie.

W trosce o klientów zarząd spółki współpracuje ze znanymi i pewnymi kontrahentami, dokonuje systematycznej weryfikacji oferowanych hoteli, a także dba o podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników.

Sun & Fun ma na terenie Polski trzy oddziały: w Warszawie, Katowicach i Poznaniu.

Newsletter Odpoczne.pl

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i okazjach, podaj swój adres e-mail:

Ładowanie...