- od dnia:
- 28.05.2012
- wyżywienie:
- AI - all inclusive
- organizatorzy:
- Best Reisen, Sun & Fun, Wezyr Holidays, GTI Travel & Charters, Viva Club, Alfa Star, Exim Tours, Rainbow Tours
- wyloty /
wyjazdy z: - Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław
Oferty wakacji
Oferty wakacji od: 1 627 zł /os. Pokaż oferty
Opis hotelu
Opis:
Bardzo zadbany, luksusowy hotel, pięknie oświetlony nocą, z olbrzymim zapleczem użytkowym dla gości.
Lokalizacja:
Obiekt usytuowany jest 18 kilometrów od Naama Bay, do którego kilka razy w ciągu dnia dowozi hotelowy autobus, oraz około 6 km od portu lotniczego.
Do dyspozycji gości:
Na terenie hotelu funkcjonuje: kilka barów i restauracji (w tym: restauracja orientalna, włoska, międzynarodowa, z owocami morza), kantor, kawiarnia, sklep, fryzjer (w ramach opcji all inclusive jedno mycie i strzyżenie za darmo), sklepiki z pamiątkami, pralnia, salon piękności, kafejka internetowa, dyskoteka.
Pokoje:
Hotel oferuje ponad 800 pokoi, w tym pokoje standardowe, superior, "junior suite” oraz familijne. Każdy pokój wyposażony jest w: łazienkę (z suszarką do włosów), telewizję, telefon, sejf, czajnik, płatny minibar, klimatyzację. Większość pomieszczeń posiada balkon bądź taras.
Wyżywienie:
Wariant All Inclusive zawiera: śniadanie (podawane od 7:00 do 10:00), późne śniadanie (od 10:00 do 11:00), obiad (od 13:00 do 15:00 w restauracji głównej) lub tzw. „szybki” obiad (od 13:00 do 15:00 w restauracji przy plaży), kolację w restauracji głównej (od 19:00 do 22:00) lub w restauracji a la carte (po wcześniejszym zarezerwowaniu miejsca), późną kolację, przekąski w ciągu dna, napoje i koktajle bez alkoholu, a także alkohole i napoje alkoholowe na bazie trunków lokalnych.
Plaża:
Prywatna plaża, usytuowana tuż przy hotelu z bezpłatnymi leżakami i parasolami. 600 merów od plaży znajduje się rafa koralowa (dojście pomostem oraz po rafie).
Udogodnienia dla dzieci:
Dla najmłodszych: brodzik, plac zabaw, miniklub, który codziennie organizuje konkursy i zabawy, mini disco.
Sport:
Bezpłatnie: trzy baseny (w tym jeden ze zjeżdżalnią), tenis stołowy, siatkówka plażowa, fitness, sauna. Odpłatnie: masaże, jacuzzi, sala gimnastyczna, centrum nurkowania, dwa korty tenisowe, siatkówka, piłka nożna, sporty wodne. Goście z all inclusive upoważnieni są do jednego darmowego masażu twarzy (po wcześniejszej rezerwacji) oraz wprowadzającej lekcji nurkowania.
Naszym zdaniem:
Hotel idealny jest zarówno dl rodzin z dziećmi, jak i dla klientów wymagających, oczekujących wielu rozrywek i luksusu.
Podobne hotele
Podobne hotele
-
-
-
Nubian Island Resort
-
Egipt
> Sharm el Sheikh
-
-
-
-
Hilton Dahab Resort
-
Egipt
> Sharm el Sheikh
-
-
-
-
Iberotel Aquamarine Hurghada
-
Egipt
> Hurghada
-
-
-
-
Movenpick Resort
-
Egipt
> Hurghada
-
-
-
-
Pyramisa Isis Luxor
-
Egipt
> Luksor
-
-
-
-
Baron Palms Resort
-
Egipt
> Sharm el Sheikh
-
-
-
-
Continental Resort (Intercontinental)
-
Egipt
> Hurghada
-
-
-
-
Savita Resort & Spa
-
Egipt
> Sharm el Sheikh
-
Rezerwując z nami masz:
- brak prowizji - ceny jak u organizatora
- oferta sprawdzonych biur podróży
- gwarancja najniższej ceny
- bezpieczne zakupy
- kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu