Lambi ***

Grecja > Wyspa Kreta

3.3 (2 opinie)

Aktualnie brak ofert do hotelu.

Proszę czekać

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel położony jest w miejscowości Ammoudara (500 m od centrum), ok. 7 km na zachód od Heraklionu, 10 km od międzynarodowego lotniska w Heraklionie, 250 m od piaszczystej plaży.

Do dyspozycji gości:

Hotel wybudowany w 1988 roku, na jego terenie znajduje się recepcja, lobby z barem, kącik telewizyjny, klimatyzowana restauracja, snack bar przy basenie, mini-market, parking oraz basen. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne, na plaży płatne dodatkowo. Kategoria lokalna B.

Pokoje:

Hotel posiada 108 indywidualnie klimatyzowanych pokoi z łazienką i toaletą (wanna lub prysznic) oraz balkonem lub tarasem. Każdy z nich wyposażony jest w telewizor, lodówkę, sejf (płatny dodatkowo 3 euro/dzień) oraz telefon. Naszym Klientom proponujemy zakwaterowanie w pokojach standardowych z możliwością jednej dostawki oraz w pokojach rodzinnych (1 większy pokój) z możliwością dwóch dostawek.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Plaża:

Piaszczysta.

Udogodnienia dla dzieci:

Brodzik i plac zabaw.

Kontakt z naszymi konsultantami

12

info@odpoczne.pl

Rezerwując z nami masz:

  • brak prowizji - ceny jak u organizatora
  • oferta sprawdzonych biur podróży
  • gwarancja najniższej ceny
  • bezpieczne zakupy
  • kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższej ceny

Newsletter Odpoczne.pl

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i okazjach, podaj swój adres e-mail:

Ładowanie...
"