Green Hotel ****

Polska > Komorniki k. Poznania

3.5 (4 opinie)

Aktualnie brak ofert do hotelu.

Proszę czekać

Opis hotelu

Lokalizacja:

Green Hotel usytuowany jest w Komornikach, przy trasie Wrocław - Poznań, zaledwie 2 km od zjazdu z autostrady A2 Warszawa - Berlin. Jednocześnie tylko 12 km dzieli Green Hotel od centrum Poznania, Portu Lotniczego Ławica, zabytków Starego Miasta oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich. Dogodne położenie pomiędzy pochłoniętym biznesem Poznaniem, a pełnym naturalnej harmonii lasów i jezior Wielkopolskim Parkiem Narodowym sprzyja zarówno krótkim pobytom biznesowym, jak też organizacji szkoleń, warsztatów i konferencji.

Do dyspozycji gości:

Po wzmożonym wysiłku umysłowym można też u nas pogimnastykować ciało. To zaś za sprawą niespotykanych w innych poznańskich hotelach atrakcji takich jak: bilard i piłkarzyki w Klubie Hotelowym, strzelnica pneumatyczna w podziemiach hotelu, strzelnica sportowa w Parku Biesiadnym, rowery turystyczne, kort tenisowy, sąsiadujące z hotelem trawiaste boisko sportowe, czy przejażdżki bryczkami po pięknych terenach Parku.

Pokoje:

Green Hotel to nowoczesny, w pełni klimatyzowany obiekt, dysponujący 44 pokojami z łazienkami na które składają się: 4 pokoje jednoosobowe, 36 pokoi dwuosobowych (w tym dwa z małżeńskim łóżkiem), 4 apartamenty (w tym najbardziej prestiżowy Apartament Słoneczny). Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w minibar, telewizor i telefon z możliwością połączenia z Internetem. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnej sieci bezprzewodowej WLAN (Wireless Local Area Network).

Wyżywienie:

Dodatkowym atutem naszego hotelu jest wyjątkowo smaczna kuchnia. Szef Kuchni – Piotr Hojan poleca proste potrawy z regionu Wielkopolski, jak też wykwintne i wyszukane przysmaki z różnych zakątków Europy. Wszystkie te specjały serwujemy Państwu w naszej eleganckiej Restauracji lub w malowniczej, leśnej scenerii Parku Biesiadnego.

Kontakt z naszymi konsultantami

12

rezerwacje@odpoczne.pl

Rezerwując z nami masz:

  • brak prowizji - ceny jak u organizatora
  • oferta sprawdzonych biur podróży
  • gwarancja najniższej ceny
  • bezpieczne zakupy
  • kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższej ceny

Newsletter Odpoczne.pl

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i okazjach, podaj swój adres e-mail:

Ładowanie...