Opis hotelu
Lokalizacja:
Duży kompleks hotelowy zbudowany w stylu mauretańskim, położony jest na ładnie zagospodarowanym terenie (ogród tropikalny), przy piaszczystej plaży, w odległości ok. 2 km od centrum Nabeul i ok. 2 h drogi od międzynarodowego lotniska w Monastirze.
Do dyspozycji gości:
Recepcja, sala konferencyjna, sklep, kantor wymiany walut, mini-klub dla dzieci, restauracja główna, restauracja a-la carte Barbecue, bar orientalny, bar amerykański, bar Coco-Beach na plaży (w sezonie organizowane są w nim dyskoteki), sala telewizyjna, 3 korty tenisowe, boisko sportowe (koszykówka, siatkówka) centrum odnowy biologicznej (łaźnia turecka, masaże oraz nieduży kryty basen, otwarty od października do maja), basen główny (800 m2), brodzik dla dzieci, taras słoneczny z leżakami i parasolami (płatne ok. 1 Euro dziennie). Na plaży parasole i leżaki (płatne) oraz centrum sportów wodnych (płatne). Ponadto od czerwca do połowy października bogaty program animacyjny dla dorosłych i dzieci - pokazy, zabawy, konkursy, karaoke itp. W hotelu obowiązuje system płatności kartą (wyrabianą w recepcji), którą płaci się za napoje i przekąski.
Pokoje:
W hotelu znajduje się ponad 230 standardowych pokoi 2,3 i 4-osobowych z łazienkami, WC. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, posiadają telefon, TV, lodówkę i balkon. Mini-sejf dostępny jest za dopłatą 2 TUD za dzień. Pokoje z widokiem na morze za dopłatą (ok. 7-8 TUD za dzień za osobę). Znaczna część pokoi została odnowiona w 2006 i 2007 roku.
Wyżywienie:
Śniadania i obiado-kolacje w formie bufetu lub formuła all inclusive (za dopłatą). Formuła all inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej, mini-bufet od 16 do 17 - sałatki, sery, wędlina, ciastka, croissanty, kawa, soki, lokalne napoje alkoholowe i bealkoholowe w barze od 9 do 24. Ponadto w ramach all inclusive bezpłatne leżaki na basenie i plaży oraz korzystanie ze wszystkich wymienionych urządzeń sportowych.
Plaża:
Hotel położony przy piaszczystej plaży.
Udogodnienia dla dzieci:
Mini klub, brodzik, animacje.
Podobne hotele
Podobne hotele
-
-
-
Thalassa Mahdia
-
Tunezja
> Mahdia
-
-
-
-
El Olf Las Palmas
-
Tunezja
> Hammamet
-
-
-
-
Vincci El Kantaoui Center
-
Tunezja
> Port El Kantaoui
-
-
-
-
Club Floriana Castille
-
Tunezja
> Djerba
-
-
-
-
Karthago El Ksar
-
Tunezja
> Sousse
-
-
-
-
Club Sangho Zarzis
-
Tunezja
> Zarzis
-
-
-
-
Paradis Palace
-
Tunezja
> Hammamet
-
Rezerwując z nami masz:
- brak prowizji - ceny jak u organizatora
- oferta sprawdzonych biur podróży
- gwarancja najniższej ceny
- bezpieczne zakupy
- kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu