Palm Inn ***

Tunezja > Monastir

3.7 (64 opinie)

Aktualnie brak ofert do hotelu.

Proszę czekać

Opis hotelu

Opis:

Skromny, dwugwiazdkowy hotel z basenem, umieszczony w pięknym ogrodzie palmowym.

Lokalizacja:

Hotel znajduje się w Skanes - turystycznej dzielnicy Monastiru, w odległości 7 kilometrów od Sousse i 15 kilometrów od lotniska w Monastirze.

Do dyspozycji gości:

Goście mogą korzystać z: recepcji, kantora, restauracji, baru, kawiarni mauretańskiej, sklepików z pamiątkami.

Pokoje:

Dwuosobowe pokoje (istnieje możliwość dwóch dostawek dla dzieci), wyposażone w łazienkę, centralną klimatyzację, telefon, płatną lodówkę, telewizję satelitarną (możliwość wypożyczenia), balkon.

Wyżywienie:

Hotel oferuje dwa warianty wyżywienia: HB (śniadania i obiadokolacje w postaci szwedzkiego stołu, z płatnymi napojami do obiadokolacji) oraz All Inclusive (śniadania, obiady i lokacje w postaci szwedzkiego stołu, lekkie przekąski miedzy posiłkami, a także napoje bez alkoholu i z alkoholem, serwowane od 10:00 do 23:00).

Plaża:

Kompleks mieście się tuz przy szerokiej, piaszczystej plaży z dodatkowo płatnymi leżakami i parasolami.

Udogodnienia dla dzieci:

Mali goście mogą się bawić w brodziku.

Sport:

Do użytku gości zostały bezpłatnie oddane dwa baseny (w tym jeden kryty oraz aerobik i piłka wodna (w wersji All Inclusive). Istnieje również możliwość skorzystania (odpłatnie) z sali fitness, sauny, masaży, łaźni tureckiej, gier wideo, bilarda, sportów wodnych na plaży, mini golfa, tenisa stołowego, tenisa ziemnego, boiska do koszykówki oraz siatkówki.

Naszym zdaniem:

Dla ludzi ekonomicznych, rozrywkowych.

Kontakt z naszymi konsultantami

12

info@odpoczne.pl

Rezerwując z nami masz:

  • brak prowizji - ceny jak u organizatora
  • oferta sprawdzonych biur podróży
  • gwarancja najniższej ceny
  • bezpieczne zakupy
  • kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższej ceny

Newsletter Odpoczne.pl

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i okazjach, podaj swój adres e-mail:

Ładowanie...