1. Wszystkie oferty
  2. Opis oferty
  3. Rezerwacja oferty

Eftalia Aytur ***

Turcja > Alanya > Alanya

Ocena hotelu

(21 opinie)

Proszę czekać

Szczegóły oferty

Opis oferty:

Region:
Turcja - Riwiera Turecka

Opis hotelu:
Hotel Eftalia Aytur składa się z budynku głównego, dwóch budynków bocznych oraz basenu. Na jego terenie znajdujš się 4 bary oraz dwie restauracje, w tym jedna a'la carte z szerokim wyborem dań. Największš zaletš hotelu jest jego położenie niedaleko szerokiej, piaszczysto-żwirowej plaży i centrum Alanyi. W pobliżu mieœci się wiele sklepów, kawiarenek, barów czy restauracji. Dla osób nastawionych na zwiedzanie i nocne rozrywki to idealne miejsce na spędzenie udanych wakacji.

Lokalizacja:

w Alanyi, ok. 50 m od plaży, ok. 125 km od lotniska, w pobliżu centrum handlowego, w pobliżu przystanku komunikacji publicznej, w pobliżu centrum rozrywki.Plaża:

publiczna, piaszczysto-żwirowa, łagodne zejœcie, przejœcie przez ulicę, parasole (płatne), leżaki (płatne).Sport i fitness:

tenis stołowy (płatny), masaże (płatne), centrum fitness, sauna (płatna), łaŸnia turecka (płatna).Sport na plaży:

siatkówka, sporty wodne (płatne).Rozrywka:

muzyka na żywo, okazjonalnie program artystyczny.Dla dzieci:

plac zabaw, łóżeczko dziecięce.Wyżywienie:

œniadania i obiadokolacje w formie bufetu.Cena zawiera:

Przelot, hotel, opłaty lotniskowe i paliwowe, obowišzkowe ubezpieczenia KL NW, transfer lotnisko-hotel-lotnisko.Cena nie zawiera:

Wizy tureckiej w wysokoœci 25 Euro.Ecco Holiday poœredniczy w uzyskaniu wizy - pobieramy 70 zł/os. za wizę i poœrednictwo.

Od obywateli polskich wymagane sš: wiza uprawniajšca do wjazdu i pobytu na terenie Turcji oraz paszport, którego okres ważnoœci wynosi co najmniej 6 miesięcy od daty upływu ważnoœci posiadanej wizy. W paszporcie musi pozostać co najmniej jedna wolna strona w celu uzyskania wizy wjazdowej. Brak wolnej strony w paszporcie powoduje automatycznš odmowę wjazdu do Turcji. Nie ma możliwoœci wjazdu do Turcji za okazaniem dowodu osobistego.

Wizę turystycznš wielokrotnš można uzyskać na przejœciu granicznym, jej koszt to: 30 USD, 25 EUR lub 20 GBP. Dotychczasowa cena tj. 20 USD będzie stosowana jedynie w przypadku ubiegania się o wizę za poœrednictwem portalu systemu E-visa (https://www.evisa.gov.tr). Portal systemu E-visa aktualnie funkcjonuje w trzech wersjach językowych: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej, ale zostanie rozszerzony o inne wersje językowe, w tym o polskš. Ponadto wizę będzie można uzyskać w biurach niektórych linii lotniczych, za poœrednictwem biur podróży oraz w specjalnych interaktywnych kioskach na tureckich lotniskach. Pełna informacja o planowanych modyfikacjach znajduje się na stronie internetowej MSZ Turcji.Wizy:

turystyczne nabywane na granicy lub poprzez system E-visa upoważniajš do pobytu na terenie Turcji przez 90 dni w okresie 180 dni jej ważnoœci (liczšc od pierwszego wjazdu) bez prawa wykonywania pracy. Oznacza to, że po wykorzystaniu prawa do trzymiesięcznego pobytu nie można wjechać na teren Turcji do czasu wygaœnięcia nabytej wizy, tj. pół roku po dacie pierwszego przekroczenia granicy. Takš samš wizę uzyskuje się na przejazd przez Turcję tranzytem.

Ecco Holiday poœredniczy w uzyskaniu wizy - pobieramy 70 zł/os. za wizę i poœrednictwo.Obsługa:

Opieka polskiego przedstawiciela.

Kategoria oficjalna:
***

Kategoria Ecco Holiday: Pokoje:3 Udogodnienia:3

liczba pokoi:
228, restauracje: 2, windy, lobby bar, bar na plaży, bar przy basenie, lobby, internet (płatny), recepcja, sklep z pamištkami, taras słoneczny, wymiana walut, fryzjer, udogodnienia dla niepełnosprawnych, jubiler, opieka lekarska (płatna), pokoje dla niepełnosprawnych, pokoje dla niepalšcych, centrum konferencyjne.

Opis pokoi:
klimatyzacja indywidualnie sterowana, telewizja satelitarna, sejf (płatny), lodówka (płatna), telefon, taras/balkon, suszarka do włosów, łazienka z wannš lub prysznicem.

STANDARD: pokoje dla max. 3 osób.

Strona www:
http://www.eftaliahotels.com/tr/eftalia_aytur_hotel.html

Standard:
***

Kontakt z naszymi konsultantami

12

rezerwacje@odpoczne.pl

Rezerwując z nami masz:

  • brak prowizji - ceny jak u organizatora
  • oferta sprawdzonych biur podróży
  • gwarancja najniższej ceny
  • bezpieczne zakupy
  • kompetentni doradcy dostępni 7 dni w tygodniu

Gwarancja najniższej ceny

Newsletter Odpoczne.pl

Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i okazjach, podaj swój adres e-mail:

Ładowanie...